00 800 67 89 10 11

13. listopadu 2022 15:00 - 17:00 | Klatovy

3K - Klub klatovských knihomolů

13. listopadu v podvečer proběhl další z pravidelných Klubů klatovských knihomolů (3K), tentokrát s Mužem bez vlastností Roberta Musila a dalšími 10 knihomoly z Klatov a okolí

13. 11. v podvečer proběhl další z pravidelných Klubů klatovských knihomolů (3K), tentokrát s Mužem bez vlastností Roberta Musila a dalšími 10 knihomoly z Klatov a okolí - v útulné kanceláři Europe Direct Klatovy na Úhlava, o. p. s.

3K - Klub klatovských knihomolů - sledujte nás na Facebooku!

A řeč byla nejen o Robertu Musilovi, ale i o posledním letošním setkání - silvestrovském výšlapu na Šumavu. Budeme informovat zde na webu klatovského "édéčka", na našeb facebooku i v newsletteru (stačí napsat nám e-mail na klatovy@europe-direct.cz a rádi vás přidáme!).

A díky novému členu, knihomolce Martině Košanové z Národní knihovny v Praze, byla řeč také o možných akcích a výletech našeho klubu v 5. roce své existence (2023). Zatím nebudu prozrazovat..., ale ... vnučku Josefa Čapka bychom vážně moooc rádi potkali...

Vypadá to, že v "literární kavárně", v kterou se naše klatovské "Édéčko" po čase zase proměnilo, se včera odpoledne podařilo mnoho. Především však šlo o mimořádně inspirativní, milé a vtipné setkání zajímavých lidí nad zajímavými knihami a filmy. Jako vlastně pokaždé.

Kristýna Čerbová, vedoucí EUROPE DIRECT Klatovy

Pozvánka