00 800 67 89 10 11

10. listopadu 2022 17:30 - 19:00 | Pardubice

Z Pardubic vlakem až do Španělska

Dojet vlakem z Pardubic až do Španělska? Připadá vám to nemožné? A přece jen se to jednomu dobrodruhovi povedlo. Je jím Tomáš Shejbal, který si tak splnil dlouholetý sen a o své cestě nyní bude vyprávět na přednášce.

Tomáš Shejbal na přednášce Měsíc ve vlaku. Pardubice -> Bilbao a zpět , která se koná ve čtvrtek 10. listopadu, povypráví o své cestě a také poradí, jak se na takovou cestu připravit a co můžete čekat. Po kolejích prozkoumával převážně Katalánsko a Baskicko. Kromě zážitků z trati vás Tomáš přenese do španělských Pyrenejí, baskických hor, ale také do měst, na tržnice a městské slavnosti. Poskytne vám náhled na volání autonomních oblastí po samostatnosti, slovo padne i na udržitelnost na cestě nebo oku lahodící vitríny s pintxos (španělské obdoby našich jednohubek). Vlaková doprava přináší mnoho zajímavých výzev a možností a ty všechny vám Tomáš Shejbal představí i s radami jak na to. Přijďte si ho poslechnout a třeba na zajímavou a nezvyklou cestu naláká i vás.

 

Přednáška Měsíc ve vlaku. Pardubice -> Bilbao a zpět se koná ve čtvrtek 10. listopadu v Zámecké kavárně v Pardubicích od 17:30 hodin. Další informace o Tomášovi můžete najít na jeho sociálních sítích:  | FB | IG | Youtubebejkuvmls.cz