00 800 67 89 10 11

26. září 2022 15:00 - 18:00 | Olomouc

Speak-Dating 2022

Akce Speak–Dating zábavnou a neformální formou umožní každému, kdo bude mít zájem, vyzkoušet si své jazykové schopnosti.

Vědecká knihovna v Olomouci, Eurocentrum/Europe Direct Olomouc a Knihovna Univerzity Palackého pořádají u příležitosti Evropského dne jazyků v pondělí 26. září od 15 do 18 hodin na Horním náměstí v Olomouci již sedmý ročník Speak–Datingu.

 

Akce Speak–Dating zábavnou a neformální formou umožní každému, kdo bude mít zájem, vyzkoušet si své jazykové schopnosti. Po celou dobu budou na náměstí lektoři a rodilí mluvčí, se kterými si každý bude moci popovídat v jejich rodné řeči či se naučit pár nových frází. Na výběr bude celkem 18 jazyků: angličtina, němčina, španělština, portugalština, francouzština, italština, ruština, nizozemština, polština, slovenština, maďarština, řečtina, rumunština, hebrejština, latina a čeština pro cizince. Díky spolupráci s Univerzitou Palackého můžeme nabídnout také asijské jazyky: indonéštinu a sundanštinu.

 

Za snahu a odvahu odmění profesionální učitelé či rodilí mluvčí každého zúčastněného poukázkou na kávu či nealko nápoj zdarma. Navíc budou vybráni tři nejaktivnější účastníci, kteří obdrží poukázku na nákup knihy.Součástí odpoledne bude i doprovodný program zahrnující jazykový kvíz o knižní ceny či dětský koutek pro nejmenší.