00 800 67 89 10 11

18. března 2022 12:43 - 31. prosince 2022 12:43 | Klatovy

Hra Profesor na olympiádě

Projděte se centrem Klatov v nové zábavné hře, která Vás přenese do roku 1893. Profesor Jiří Guth-Jarkovský právě získal své první místo stálého učitele na reálném gymnáziu v Klatovech. Zároveň se chystá na první novodobé olympijské hry do Atén, ale úřady mu to nechtějí dovolit. Pomůžete mu, aby mohl odjet?

O hře skryté příběhy

Jedná se o geolokační mobilní hru pro zvídavé děti a hravé rodiče, díky které poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Stáhněte si zdarma aplikaci Skryté příběhy do chytrého zařízení s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za prvním dobrodružstvím! Balíček dat s trasou si můžete stáhnout doma na wifi a tak při hře nepotřebujete mobilní data.

 

Popis trasy

Trasa začíná v Pražské ulici, u restaurace Střelnice. Končí pak u bývalého dominikánského kláštera, které je dnes sídlem obecně prospěšné společnosti Úhlava a informačního centra EUROPE DIRECT Klatovy. To pro Vás pomáhalo tuto trasu připravit. Celá procházka je dlouhá cca 1,5 kilometru, má celkem 9 zastavení a její absolvování Vám nezabere více než 1 hodinu.


Více informací o trase najdete zde.


Trasa vznikla za podpory Zastoupení Evropské komise v České republice.

Mapa trasy Profesor na olympiádě (Klatovy) - náhled