00 800 67 89 10 11

01. leden 2022 08:08 - 31. prosinec 2022 08:08 | Brno

Nabídka besed pro školy 2022

Nabízíme přednášky pro ZŠ, SŠ a VOŠ.

Historie a vývoj evropské integrace, evropské instituce nebo aktuální výzvy jimž Evropa čelí? S námi žádný problém! 

Nabízíme celkem 13 zajímavých programů pro žáky a učitele v rámci besed. Z důvodu současné epidemiologické situace aktuálně nabízíme besedy pouze v prostorách Knihovny Jiřího Mahena a nebo online formou.

Programy na evropská témata jsou vedeny pracovníkem Informačního střediska EUROPE DIRECT a jsou doprovázeny prezentací. Klademe důraz na otevřenou diskuzi, zapojujeme interaktivní prvky jako jsou vědomostní kvízy a používáme audiovizuální materiály. Témata besed je možno kombinovat, nebo po včasné domluvě připravit i zcela jiná. Nabízíme besedy také v angličtině.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat e-mailem na adresu brno@europe-direct.czDo přihlašovacího mailu, prosím, uveďte, o jakou třídu se jedná, počet studentů, a jaký termín by Vám vyhovoval. Přihlášku je nutné odeslat alespoň dva týdny před navrhovaným termínem. 

V případě besed online prostřednictvím platformy ZOOM je zapotřebí, aby studenti měli k dispozici počítač se stabilním internetovým připojením, webkameru a mikrofon, abychom mohli v průběhu přednášky se studenty komunikovat.