00 800 67 89 10 11

01. leden 2020 08:00 - 31. prosinec 2021 20:00 | Brno

Nabídka besed pro školy online 2021

Nabízíme přednášky pro ZŠ, SŠ a VOŠ.

Historie a vývoj evropské integrace, evropské instituce nebo aktuální výzvy jimž Evropa čelí? S námi žádný problém! 

Nabízíme celkem 13 zajímavých programů pro žáky a učitele v rámci besed u nás na Kobližné 4, na školách nebo online a v létě také tvorbu programu pro příměstské tábory s evropskou tématikou. 

Programy na evropská témata jsou vedeny pracovníkem Informačního střediska EUROPE DIRECT a jsou doprovázeny prezentací. Klademe důraz na otevřenou diskuzi, zapojujeme interaktivní prvky jako jsou vědomostní soutěže o drobné ceny a používáme audiovizuální materiály. Témata besed je možno kombinovat, nebo po včasné domluvě připravit i zcela jiná. 

V případě zájmu nás můžete kontaktovat e-mailem na adresu brno@europe-direct.czDo přihlašovacího mailu, prosím, uveďte, o jakou třídu se jedná, počet studentů, a jaký termín by Vám vyhovoval. Přihlášku je nutné odeslat alespoň dva týdny před navrhovaným termínem. 

V případě besed online prostřednictvím platformy ZOOM je zapotřebí, aby byl ve Vaší třídě počítač se stabilním internetovým připojením, projektor, webkamera a mikrofon, abychom mohli v průběhu přednášky se studenty komunikovat.