00 800 67 89 10 11

08. června 2022 00:01 - 12. července 2022 23:59 | České Budějovice

Letní soutěž o týdenní vlakovou jízdenku

Vydejte se po stopách první železnice na evropském kontinentě a vyhrajte týdenní vlakovou jízdenku pro celou rodinu!

Vydejte se na úplně první trasu Skrytých příběhů v Českých Budějovicích, ve které pomůžete Františku Antonínu Gerstnerovi se stavbou první koněspřežné železnice na evropském kontinentě! 


O hře skryté příběhy

Jedná se o mobilní geolokační hru pro zvídavé děti a hravé rodiče, díky které poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Stáhněte si zdarma aplikaci do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za prvním dobrodružstvím! Balíček dat s trasou si můžete stáhnout doma na wifi a tak při hře nepotřebujete mobilní data.

Popis trasy

Trasa začíná nedaleko centra u Obchodní akademie a vede k Lannově loděnici u Vltavy, aby se pak vrátila do romantických uliček u náměstí Přemysla Otakara II. a dovedla vás k Solné bráně. Nakonec vás trasa zavede přes park Háječek až na ulici příznačně nazvanou F. A. Gerstnera a poté k bývalé stanici koněspřežné dráhy, kde je dnes Muzeum koněspřežky. Jde o procházku za poznáním v délce 2,7 km, kterou byste měli i s plněním 6 úkolů zvládnout za jednu hodinku

Více informací o trase naleznete zde!

Soutěž

  • Na poslední zastávce trasy naleznete QR kód, přes který se dostanete k on-line kvízu. V případě, že odpovíte správně na všechny kvízové otázky, tak budete zařazeni do slosování o týdenní vlakovou jízdenku pro celou rodinu (max. 4 jízdenky). 
  • Soutěž probíhá od středy 8.6. 2022 do neděle 10. 7. 2022
  • V pondělí 11.7.2022 vylosujeme ze všech správně vyplněných soutěžních kvízů jednoho výherce, kterého zveřejníme na našich webových stránkách a sociálních sítích. 
  • Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu. 

Přejeme Vám hodně štěstí a hlavně příjemnou zábavu!

Pravidla soutěže