00 800 67 89 10 11

18. listopad 2021 15:30 - 31. prosinec 2022 15:05 | Pardubice

Nová hra nejen pro Pardubáky

Chcete zažít neobvyklou procházku Pardubicemi? Vydejte se městem společně s baronem Arturem Krausem a poznejte život tohoto místního dobrodruha.

Poznejte neuvěřitelný příběh Pardubáka barona Artura Krause

Trasa této venkovní hry Skryté příběhy vás povede z historického centra od Zelené brány, kolem Pardubického zámku, podél řeky Chrudimky až na Hvězdárnu barona Artura Krause

Skryté příběhy jsou hry určené především dětem od 6 do 13 let, můžou ji ovšem hrát i dospělí. Hrou vás provází mobilní aplikace, ale dívat se při ní musíte hlavně na svět kolem sebe. Poznáte díky ní zajímavá místa, cestujete v čase i v prostoru, a z běžného rodinného výletu si tak můžete udělat neobyčejné dobrodružství.

K desítkám tras Skrytých příběhů po celém Česku nyní přibyla další v Pardubicích. Přenesete se v ní do roku 1895 a dozvíte se více o životě Artura Krause.

Jak na to? Navštivte stránku Skrytých příběhů, zdarma si stáhněte do svého mobilního telefonu aplikaci, zaregistrujte se – a pak už můžete vyrazit do terénu.

Pardubickou trasu pro vás pomáhalo připravit i Europe Direct Pardubice. Ptáte se proč? Evropská unie totiž svými dotacemi přispěla k opravám některých staveb, na které během svého putování Pardubicemi narazíte.

Pro více informací o naší venkovní hře klikněte na Skryté příběhy, stáhnout si ji můžete do vašeho chytrého telefonu pro operační systém Android a iOS.