00 800 67 89 10 11

08. listopad 2021 08:30 - 16:00 | Klatovy

Rozhoduj o Evropě

Seminář úspěšného vzdělávacího projektu "Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky" pro Plzeňský a Karlovarský kraj se koná v pondělí 8. listopadu 2021 v prostorách Krajský úřad Plzeňského kraje, ul. Škroupova 18, Plzeň.

Díky zapojení do projektu se žáci dozví více (nejen) o evropské politice. Vyzkouší si, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu. A zároveň budou mít možnost se vyjádřit k aktuálním evropským otázkám. 

Projekt  je určený středoškolákům ze všech typů škol, kterým přibližuje rozhodovací proces na úrovni Evropské unie a zapojuje je do diskuze o budoucnosti Evropy. 

KDY A KDE? 

Seminář proběhne v pondělí 8. listopadu 2021 v prostorách Krajský úřad Plzeňského kraje, ul. Škroupova 18, Plzeň od 8:30 do 16:00.


JAK SE PŘIHLÁSIT? 

Je to jednoduché! Stačí když každý účastník vyplní elektronický přihlašovací formulář na webu: https://form.typeform.com/to/RJ33pkNv


DALŠÍ INFORMACE 

Tři nejúspěšnější účastníci z části semináře věnované simulaci Rady EU a Evropského parlamentu vyhrají hodnotné ceny.

Během akce budeme dodržovat zvýšené hygienické opatření. Při příjezdu se účastníci prokáží platným certifikátem o očkování, překonáním onemocnění nebo testem na nepřítomnost ochorení SARS-CoV-2.

Na semináři rádi přivítáme i pedagogický doprovod.

Na semináře v regionech naváže 10. - 12. 12. 2021 modelové zasedání institucí EU v Brně za účasti významných hostů.

Více informací naleznete na webu projektu. Přiložen je i větší leták určený k tisku, který můžete případně vyvěsit na škole. Děkujeme!

Událost na Facebooku

Kontaktovat nás můžete na: akce@eutis.cz