00 800 67 89 10 11

09. listopad 2021 08:30 - 16:30 | České Budějovice

Rozhoduj o Evropě

Chceš se dozvědět více (nejen) o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu? Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet? To vše Ti nabízí nový ročník Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky

Úspěšný vzdělávací projekt Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky je tu i v letošním roce!

Přijď se dozvědět jak funguje evropská politika. Vyzkoušej si, jaké je to zastupovat stát na půdě Rady EU  nebo přímo občany v Evropském parlamentu. Vyzkoušej si možnost, vyjádřit se k aktuálním evropským otázkám!

Projekt Rozhoduj o Evropě je určen všem středoškolákům. Pokud navštěvuješ jakoukoliv střední školu nebo gymnázium, tak určitě neváhej a přihlas se na regionální seminář, který proběhne v úterý 9. listopadu v Českých Budějovicích (Jihočeský vědeckotechnický park, Lipová 9, České Budějovice) od 8:30 do 16:00 hod.

K zapojení do projektu stačí vyplnit elektronický přihlašovací formulář.

Tři nejúspěšnější účastníci regionálního semináře vyhrají hodnotné ceny a získají diplom. A k tomu nejlepší zástupci z obou institucí (Rada EU a Evropský parlament) zároveň automaticky postoupí na vícedenní modelové zasedání institucí EU, které se uskuteční 10. – 12. prosince 2021 v Brně.

Více informací naleznete na webu projektu a na facebookové události.


Program: