00 800 67 89 10 11

13. říjen 2021 09:30 - 13:00 | Jihlava

Kybernetická bezpečnost pro VS

Co se na semináři dozvíte: Účastníci se seznámí s riziky spojenými s postupujícími digitálními technologiemi a využitím internetu. Seminář se zaměří na kybernetickou bezpečnost ve veřejném sektoru; ukáže, co nás čeká, jaké výzvy a hrozby přicházejí, a jak se na ně připravit.

Proč se semináře zúčastnit: Jsme svědky toho, že se zvyšuje nejen počet kybernetických útoků, ale i jejich závažnost a důsledky pro naši bezpečnost. Digitální transformace společnosti, kterou značně urychlila koronavirová krize, rozšířila možnosti pro různé hrozby a přináší nové problémy vyžadující, abychom přizpůsobili a inovovali své reakce.

Pro koho je seminář určen: Zástupci veřejné správy – starostové, zaměstnanci krajského úřadu, městských a obecních úřadů, orgánů státní správy, místních akčních skupin, apod. Seminář je určen především běžným uživatelům informačních technologií, zúčastnit se ale mohou i specialisté na IT bezpečnost.

Školitelé:

  • Jan Hraňo a David Broniek - Ministerstvo vnitra
  • David Kudrna - Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost
  • Eliška Bartůšková – Gordic, spol. s r.o.

Seminář se uskuteční ve středu 13. 10. 2021 od 9:30 v Jihlavě, a to na adrese Fritzova 4 v budově Státního pozemkového úřadu (zasedací místnost v 1. patře).

Akce je zdarma na základě předchozí registrace. Občerstvení bude zajištěno. Účastníci by si měli přinést vlastní laptopy.

V případě dotazů, přání či zrušení registrace nás kontaktujte na emailu neumannova.michaela@vlada.cz anebo telefonu +420 702 084 532.