00 800 67 89 10 11

20. září 2021 18:00 - 21:00 | České Budějovice

Slovinský večer

Europe Direct České Budějovice vás srdečně zve na Slovinský večer, konaný u příležitosti slovinského předsednictví Radě EU.

Slovinsko je pro spoustu Čechů převážně tranzitní zemí na cestě do Chorvatska. Přitom tento malý stát v sobě ukrývá řadu krásných míst, která stojí za návštěvu. 

Pojďte se s námi vydat na nápaditou cestu do zelené země, kde se Alpy setkávají se Středozemním mořem a Panonskou nížinou. Nechte svou mysl bloudit rozlehlými zelenými lesy nebo půvabnými městy. Pusťte svou fantazii a sestupte hluboko do tajemného podzemního světa krasové oblasti nebo se vyšplhejte vysoko na vrcholky slovinských Alp.

Přijďte se o Slovinsku dozvědět více a kdo ví, kam příště pojedete na dovolenou!

Program: 

Velvyslanectví Slovinské republiky v ČR - Slovinské předsednictví v Radě EU

Slovinské turistické centrumObjevte s námi Slovinsko, slovinské hory, přírodu, kulturu, památky, jídlo, víno i obyvatele.

Kdy: 20.9.2021 od 18:00

Kde: Restaurace Solnice, Piaristické náměstí, České Budějovice

VSTUP A OBČERSTVENÍ JE ZDARMA!!!  Každý účastník Slovinského večera musí z dle hygienického opatření vlády České republiky splňovat pravidlo O-N-T. To znamená, že je nutné doložit písemně či elektronicky splnění alespoň jedné z následujících podmínek:


  • kompletně ukončené očkování alespoň 14 dní před konáním akce.
  • oficiálně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní před konáním akce
  • oficiální POC (antigenní) test ne starší než 72 hodin před konáním akce 
  • oficiální PCR test ne starší než 7 dní před konáním akce

  • !! Z DŮVODU OMEZENÍ KAPACITY SÁLU SI PROSÍM REZERVUJTE SVÉ MÍSTO !! 

    REGISTRACE JE JIŽ ZASTAVENA Z DŮVODU OSAZENÍ MAXIMÁLNÍ KAPACITY!