00 800 67 89 10 11

01. červenec 2021 08:00 - 30. září 2021 16:00 | Pardubice

Život v Evropě

Ukažte, co pro Vás znamená být Evropanem! Velká letní fotosoutěž určená amatérským fotografům startuje začátkem července a potrvá až do konce září 2021.

Rovnost, demokracie, solidarita a tolerance. Co pro Vás znamená být Evropanem? Řekněte to fotografií!

Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže, tentokrát zaměřený na život v Evropě očima Evropanů, na rozmanitost evropského způsobu života a podporu evropské demokracie.

Ukažte světu, co pro Vás znamená být Evropanem, a zúčastněte se letní fotosoutěže! Zašlete nám svoji fotografii i její příběh, a to do 30. 9. 2021.

Podařilo se Vám na cestách pomocí Vašeho fotoaparátu zachytit, jak se žije v Evropě? Byla Vaše fotografie pořízena v některé z členských zemí Evropské unie a nese s sebou zajímavý příběh? Pak neváhejte a pošlete nám ji na e-mail fotosoutez@euroskop.cz.

Fotografie by měly zachytit současný stav Evropy, a to z pohledu demokracie, solidarity a lidských práv.

Tři nejzdařilejší snímky vybere odborná porota složená z profesionálních fotografů. Speciální cena bude udělena autorovi nejoriginálnější fotografie.

Výherci získají hodnotné ceny v podobě čtečky e-knih, poukázek na nákup fotoknihy či fotografického vybavení a zajímavé publikace.

Více informací a pravidla soutěže naleznete na facebookové stránce soutěže https://www.facebook.com/fotosoutezEU/ a na webových stránkách organizátorů.

Soutěž se koná u příležitosti Konference o budoucnosti Evropy.

Náhled letáku.