00 800 67 89 10 11

30. září 2021 00:05 - 31. říjen 2021 23:55 | České Budějovice

Konference o budoucnosti Evropy

Evropa je ve vašich rukou!

Konference o budoucnosti Evropy proběhne formou řady diskusí vedených občany, které mají lidem z celé Evropy umožnit sdílet své myšlenky a přispět tak k utváření naší společné budoucnosti. 

Jde o zcela první akci svého druhu. Tato významná celoevropská demokratická rozprava nabízí veřejnosti nové fórum k otevřenému, inkluzivnímu a transparentnímu sdílení názorů na řadu klíčových priorit a výzev Evropy. Evropský parlament, Rada a Evropská komise se zavázaly, že budou Evropanům naslouchat a že se v rámci svých příslušných pravomocí budou doporučeními občanů zabývat.


Kdo se může konference zúčastnit?

Evropští občané ze všech společenských vrstev a ze všech částí Evropské unie, přičemž ústřední úlohu při utváření budoucnosti evropského projektu budou mít mladí Evropané. Pořádat akce a přispívat nápady mohou jak samotní občané, tak evropské, celostátní, regionální, místní orgány a další organizace.

Jak se zúčastnit?

Všechny potřebné informace naleznete na digitální platformě zřízené speciálně u příležitosti konání Konference o budoucnosti Evropy!

Europe Direct České Budějovice a Konference o budoucnosti Evropy

Pokud chcete uspořádat vlastní akci a nevíte jak na to, tak nás neváhejte kontaktovat a my vám se vším poradíme a pomůžeme! Pokud se však chcete pouze účastnit již naplánovaných akcí, tak sledujte náš web, a sociální sítě (Facebook, Instagram), kde se o pořádaných akcích dozvíte jako první! 


BUDOUCNOST JE VE VAŠICH RUKOU!!!Europe Direct České Budějovice - Konference o Budoucnosti Evropy