00 800 67 89 10 11

12. květen 2021 08:00 - 31. květen 2021 00:00 | Liberec

Soutěžní kvíz: Napříč Evropou

Soutěž k příležitosti otevření pobočky EUROPE DIRECT Liberec a květnových oslav Dne Evropy pro každého, kdo rád cestuje a má rád zajímavosti o Evropě.

Soutěžte s námi!

Baví Vás cestovat? Rádi si zjišťujete nejrůznější zajímavosti o jednotlivých zemích? Chcete si zasoutěžit a dozvědět se něco nového a třeba se i inspirovat na cesty? Tak přesně pro Vás je určena tato soutěž prostřednictvím aplikace Kahoot! Soutěž probíhá od 12.05. do  31.05. 2021. Soutěž je pořádána k příležitosti oslav Dne Evropy a k 17. výročí vstupu ČR do EU a zároveň ke květnovému otevření pobočky EUROPE DIRECT Liberec při Eurocentru Liberec.   

Při soutěži stačí zodpovědět několik otázek. Vybíráte z možností a čím rychleji odpovíte správně, tím více bodů získáte. Po jednotlivých otázkách se dozvíte další doplňující informace. V soutěži je třeba získat minimálně 6000 bodů a vyplnit na konci kvízu Vaše kontaktní údaje. Kvíz si ale můžete zahrát jen tak pro zábavu. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří získají deskovou sloní hru "Jízdenky prosím! Evropa" a drobné cestovatelské předměty. 

Výherce bude kontaktován na vyplněný email. V případě, že na email do 7 dní neodpoví, bude vylosován další soutěžící. 

 

Odkaz na soutěž: 

Na soutěž se dostanete skrze odkaz ZDE nebo po zadání PINu soutěže: 07265778  na kahoot.it Po rozkliknutí odkazu/zadání PINu už si jen zvolte přezdívku a můžete hrát. 

 

Pozvánka na živý online stream k soutěži: 

Dovolte nám Vás pozvat také na  neformální rozhovor s dvěma inspirativními mladými lidmi z Libereckého kraje se stejnojmeným názvem "Jednotní v rozmanitosti, napříč Evropou

Oba absolvovali vysokoškolský Erasmus na Technické univerzitě v Liberci a na základě této zkušenosti se stali členy Erasmus Student Network Liberec. Co si myslí mladí lidé o Evropské unii? Jak vzpomínají na svůj pobyt na Erasmu? A jaké zážitky si odnesli z cest a z potkávání lidí z celé Evropy?  Začínáme živě 18. 5. v 18:00 na našem facebooku ZDE.

Partneři akce: Zahraniční oddělení Technické univerzity v Liberci, Erasmus Student Network Liberec, Eurodesk, DZS.