00 800 67 89 10 11

19. duben 2021 08:00 - 31. prosinec 2021 20:00 | Pardubice

Konference o budoucnosti Evropy

V jaké Evropě chcete žít? Nebojte se vyjádřit svůj názor!

Navštivte novou digitální platformu zřízenou speciálně u příležitosti konání Konference o budoucnosti Evropy

V rámci platformy můžete vybírat z 24 jazykových mutací a množství témat. O co se zajímáte právě Vy? Zdraví, ekonomika, životní prostředí, ....? Nebo preferujete úplně jiné téma, anebo máte nápad, o který se chcete podělit? 

Jak bude Konference o budoucnosti Evropy probíhat? 

Akce proběhne formou řady diskusí vedených občany, které mají lidem z celé Evropy umožnit sdílet své myšlenky a přispět tak k utváření naší společné budoucnosti.

Jde o zcela první akci svého druhu: tato významná celoevropská demokratická diskuze nabízí veřejnosti nové fórum k otevřenému, inkluzivnímu a transparentnímu sdílení názorů na řadu klíčových priorit a výzev Evropy.

Připojte se a nezapomeňte, že je budoucnost ve Vašich rukou. 

Kdy bude oficiálně Konference o budoucnosti Evropy zahájena?

Konference o budoucnosti Evropy, celounijní série debat o budoucí podobě EU, oficiálně začne 9. května, na Den Evropy, ve francouzském Štrasburku. Přípravy na několikaměsíční diskusi už vrcholí, první zájemci mohou své názory k budoucnosti Evropy vyjádřit už nyní skrze zmíněnou online platformu.

Pokud Vás zajímají přípravy, které právě vrcholí, poslechnout si můžete třeba podcast s redaktorkou EURACTIV.cz Kateřinou Zichovou.