00 800 67 89 10 11

10. březen 2021 08:00 - 10. duben 2021 16:00 | Pardubice

Velikonoční pracovní listy

Učíte na základní škole? Rádi byste nejen sobě, ale především svým žákům zpestřili výuku v předvelikonočním čase? Využijte velikonočních pracovních listů, které pro vás připravilo Europe Direct Pardubice a užijte si svátky jara.

Europe Direct Pardubice pro Vás ve spolupráci s lektorkou, Mgr. Vandou Vaníčkovou, Ph.D., připravilo Velikonoční pracovní listy, jež by mohly alespoň částečně nahradit interaktivní programy, se kterými jsme k Vám v minulých letech v předvelikonočním čase zavítali. 

Velikonoční pracovní listy nejsou výkladovým materiálem. Jsou tematickou podporou a možností, jak si s žáky zábavně a hravě připomenout téma oslavy Velikonoc v různých členských státech Evropské unie

Pracovní listy jsou vytvořeny ve dvou úrovních, záměrně ne striktně podle ročníků. Součástí "balíčku" jsou i náměty pro učitele, jaké aktivity je možné ještě - v rámci tématu Velikonoc v Evropské unii -  zařadit. 

Věříme, že si užijete nejen práci s pracovními listy, ale hlavně povídání a sdílení velikonočně-jarní atmosféry se svými žáky.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o zážitky, jak se Vám práce s listy dařila. 

V případě zájmu o zaslání pracovních listů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu: europedirect@ticpardubice.cz