00 800 67 89 10 11

09. listopad 2020 08:00 - 21. leden 2021 16:00 | Pardubice

Virtuální výstava Zelená Evropa

Vydejte se do virtuální galerie a krásnými fotografiemi! I v novém roce přinášíme Virtuální výstavu Zelená Evropa. Vydejte se s námi každé pondělí a čtvrtek na online toulky evropskou přírodou. Představíme vám 20 vybraných fotografií z velké letní fotosoutěže a k tomu mnoho zajímavostí - třeba i ze zákulisí pořízení snímků.

Velká fotosoutěž určená amatérským fotografům z celé České republiky patří k již tradičním akcím, které trvají přes letní měsíce až do září. 

Letošní ročník patřil tématu "Zelená Evropa" s mottem "Komu se nelení, tomu se zelení!" (příroda, ekologie, biodiverzita, Natura 2 000, ...). 


Vzniklo opět několik nádherných snímků. Vítězné i zajímavé snímky měly být původně vystaveny v Hradci Králové a v Pardubicích. S ohledem na situaci však budou vystaveny ONLINE na facebookových stránkách všech organizátorů, a to v termínu od 12. listopadu 2020 do 21. ledna 2021. 


K organizátorům akce patří střediska Evropské unie Europe Direct Pardubice a Europe Direct Hradec Králové ve spolupráci s Eurocentrem Pardubice a Eurocentrem Hradec Králové. 

Vydejte se s námi na online výstavu každé pondělí a čtvrtek. Užijete si krásné fotografie a dozvíte se mnoho zajímavostí. Buďte s námi. :)