00 800 67 89 10 11

10. srpen 2020 09:00 - 11. srpen 2020 18:00 | Pardubice

SPORTUJEME S EVROPOU!

Přijďte si v srpnu užít Sportovní park Pardubice. I letos v něm naleznete náš Eurokoutek. Tentokrát se zbrusu novým sportovním programem. Zasportujte si s Evropou!

Pardubice v létě opět ožijí sportovním parkem. Od 8. do 16. 8. 2020 si můžete vyzkoušet nepřeberné množství sportů a zažít je na vlastní kůži! Kde? Na krásném místě v Pardubicích - v parku Na Špici - přímo na soutoku řek Labe a Chrudimky.

V pondělí a úterý (10. a 11. 8.) se s naším Eurokoutkem zapojíme do doprovodného programu sportovního parku. Přichystali jsme si pro vás nové a zajímavé sportovní aktivity spojené s evropskou tematikou. Nenechte si ujít spoustu zábavy a přijďte si zasoutěžit o drobné odměny. Naše stanoviště pro vás bude otevřené v pondělí i úterý od 9:00 do 18:00 hodin.

Pro více informací o celém sportovním parku - včetně programu - neváhejte navštívit webovou stránku Sportovní park Pardubice.

V minulém týdnu jsme žili sportem ve Sportovním parku Pardubice.  Bylo to báječné a jsme moc rádi, že vás tolik dorazilo užít si s námi náš program na stanovišti Europe Direct Pardubice - Bav se s Evropou.

Mohli jste si u nás vyzkoušet skok z místa, hod na plechovky nebo provětrat své vědomosti o českém i evropském sportu!  S nejmenšími jsme se vydali do světa pohádek a říše fantazie. Šlo vám to na výbornou! O odměny rozhodně nebyla nouze.

Pomáhali jsme také na stanovišti Statutárního města Pardubice s tiskem na tašky - jak jinak než s koňským motivem.

Proč právě koně? K Pardubicím přece neodmyslitelně patří a navíc letos Pardubice nesou titul "Pardubice - Evropské město koní".

Těšíme se opět za rok na značkách v Parku Na Špici na Sportovním parku Pardubice. Děkujeme, že jsme tam mohli být!

Pár fotografií naleznete v níže přiložené galerii. Více snímků potom nabízí např. Facebook - Sportovní park Pardubice či náš Facebook Europe Direct Pardubice.