00 800 67 89 10 11

01. červen 2020 00:00 - 13. září 2020 00:00 | Pardubice

Fotosoutěž Zelená Evropa

Další ročník velké letní fotosoutěže je tady i s novým tématem!

"Komu se nelení, tomu se zelení!" 

Zapojte se do dalšího ročníku velké letní fotosoutěže. Tak jako každý rok, je i letos zvoleno originální nové téma! Letošní ročník je věnován přírodě, ekologii, klimatickým změnám či proměnám krajiny. 


Svět se mění a s ním i příroda a krajina Evropy. Změna klimatu je jedním z nejpalčivějších problémů současnosti a zároveň je to i téma letošní letní fotosoutěže „Zelená Evropa“, která se uskuteční od 1. 6. do 13. 9. 2020.

Podařilo se Vám zachytit proměnu evropské přírody a klimatu prostřednictvím Vašeho fotoaparátu? Byla Vaše fotografie pořízena v některé z členských zemí nebo v České republice? Pak neváhejte a pošlete ji na e-mail fotosoutez@euroskop.cz

Tři nejlepší snímky vybere odborná porota složená z profesionálních fotografů. Speciální cena bude udělena autorovi nejoriginálnější fotografie. Výherci získají poukázky na nákup v ekologickém e-shopu Econea.cz. Více informací a pravidla soutěže najdete na facebookové stránce soutěže https://www.facebook.com/fotosoutezEU/ 

Organizátory jsou Eurocentra Hradec Králové a Pardubice a Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Europe Direct Pardubice.


GRATULACE VÍTĚZŮM! 
Podzim se nese ve znamení vítězů. Srdečně gratulujeme všem výhercům letošní fotosoutěže Zelená Evropa. 
1. místo: "Černý potok" (Michaela V.)
2. místo: "Těšánky" (Stanislav D.)
3. místo: "Ráno v Podkomorských lesích" (Zdeněk A.)
Speciální cena: "Zelená Šumava" (Alexandr S.)

Vítězné i nejzajímavější fotografie budou online zveřejněny v rámci Virtuální výstavy Zelená Evropa