00 800 67 89 10 11

08. duben 2020 00:00 - 31. květen 2020 00:00 | Jihlava

EYE Online 2020

Z důvodu odložení Evropského setkání mládeže (EYE2020) kvůli pandemii koronaviru představuje Evropský parlament zvláštní online vydání této akce s různými aktivitami organizovanými v digitálních formátech.

EYE Online nabízí mladým lidem příležitost virtuálně se vzájemně setkat a inspirovat, sdílet své příběhy a vyměňovat si své názory s odborníky, aktivisty a vlivnými činiteli.


Debatovat se bude například o aktuálních tématech týkajících se mentálního zdraví, budoucnosti vzdělání, produkce potravin, pomalého nakupování, očkování či orientace v záplavě zpráv a informací.


Co je EYE?

European Youth Event (EYE) je setkání mladých lidí z celé Evropy, které organizuje Evropský parlament. Akce se koná každé dva roky ve francouzském Štrasburku. Letošní 4. ročník, který se měl uskutečnit ve dnech 29. - 30. května, nese název "Budoucnost je nyní" a byl kvůli pandemii koronaviru odložen. Náhradní termín bude pořadateli oznámen později po uklidnění situace.


Setkání EYE je jedinečnou příležitostí podobně smýšlejících mladých lidí sdílet svoje nápady, přání i obavy s těmi, kdo se podílejí na tvorbě evropské politiky a aktivně ji tak ovlivnit. O aktuálních tématech mohou diskutovat s politiky, experty i aktivisty přímo v srdci evropské demokracie.


Program EYE Online je k dispozici k nahlédnutí zde. Všechny aktivity v rámci programu budou probíhat v přímém přenosu na Facebooku Live of European Youth Event. Program poběží v průběhu května 2020. 


Nahlédněte do programu a zúčastněte se!