00 800 67 89 10 11

25. březen 2020 15:15 - 17:45 | Pardubice

PŘESOUVÁ SE Regionální setkání...

Jste učitel MŠ, ZŠ či SŠ? Chcete zatraktivnit svou výuku? Zajímají Vás možnosti on-line mezinárodní projektové spolupráce? Rádi byste se inspirovali prací Vašich kolegů z ČR i ze zahraničí? Přijměte pozvání na regionální setkání učitelů aktivity eTwinning v Pardubicích!

Neváhejte se přihlásit na čtvrtý ročník Regionálního setkání učitelů aktivity eTwinning v Pardubicích.

Setkání se uskuteční na Krajském úřadu Pardubického kraje, budova B, nám. Republiky 12, zasedací místnost 2002 (I. nadzemní podlaží) dne 25. 3. 2020 od 15:15 do 17:45 hodin.

Na co se můžete těšit?

  • Prezentace projektů a již realizovaných nápadů pro výuku v různých předmětech.
  • Představení ICT nástrojů využitelných v mezinárodní spolupráci.
  • Poradenství v oblasti metodiky tvorby projektů.
  • Diskuze a sdílení zkušeností učitelů využívajících program eTwinning a Erasmus+.
Setkání povedou lektoři a ambasadoři aktivity eTwinning v ČR - učitelé s bohatými zkušenostmi v oblasti aktivního využití on-line projektů ve výuce.

"Pojďme sdílet, společně se inspirovat a motivovat příklady dobré praxe. K vidění budou zajímavé aktivity z uskutečněných projektů, seznámíme se s užitečnými ICT nástroji, setkáme se s učiteli, kteří vzdělávají moderními způsoby. Veškeré dotazy a podněty budou učitelé moci prodiskutovat u kávy v přátelské atmosféře. Srdečně zveme nejen všechny pedagogy z MŠ, ZŠ a SŠ, ale i zájemce z řad učitelské veřejnosti, zástupce škol, médií a vzdělávacích institucí," lákají ambasadoři programu eTwinning - Miroslava Borovcová, Miroslava Filipi a Michal Přibyl.

Setkání je pořádáno ve spolupráci s Europe Direct Pardubice a je pro účastníky zdarma!

Prosím, v případě zájmu se registrujte nejpozději do 19. 3. 2020! POZOR!!! KAPACITA NA AKCI JE JIŽ ZCELA NAPLNĚNA. Děkujeme za pochopení a těšíme se na registrované zájemce. :)