00 800 67 89 10 11

09. prosinec 2019 17:00 - 19:30 | Pardubice

OCEŇOVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ 2019

Europe Direct Pardubice je již tradičně partnerem oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem. Letos se vyhlášení výsledků uskuteční 9. 12. 2019, předáme dokonce speciální cenu!

Europe Direct Pardubice organizuje vlastní akce a přednášky, které se zaměřují na solidaritu a prosociální jednání, které je jedním z pilířů Evropské komise. Stejně tak se Europe Direct Pardubice také podílí na organizaci jiných akcí, které se věnují sociálním tématům. A to je právě tento případ! Zapojíme se proto i letos do spolupráce s Koalicí nevládek Pardubicka na Galavečeru oceňování dobrovolníků, neziskovek a společensky odpovědných firem.

Akce se uskuteční 9. 12. 2019 od 17:00 hodin v Kongresovém centru Atrium PALÁC PARDUBICE.

Během večera budou vyhlášeni ocenění v rámci třech kategorií, uděleny budou i speciální ceny poroty.

Ocenění obdrží cenu "Srdce na dlani", zároveň budou pozvání na exkurzi do Senátu Parlamentu České republiky, jejíž iniciátorkou je Mgr. Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR, která nad akcí převzala zároveň záštitu.

Další záštitu převzal Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.

Večerem provede Jolana Voldánová a vystoupí chlapecký pěvecký sbor BONIFANTES.

Letos je akce určena pouze zvaným hostům a oceněným.

Pojďme tedy 9. 12. 2019 ocenit společným potleskem a krásnými cenami všechny nominované, kteří dělají záslužnou a smysluplnou práci!

Začátek tohoto týdne patřil dobrovolníkům! Ve spolupráci s Koalice nevládek Pardubicka a celou řadou dalších partnerů jsme spoluorganizovali Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem. Za Europe Direct Pardubice jsme také předávali speciální cenu pro neziskovou organizaci Chráníme stromy. Velké gratulace patří zejména těm, kteří aktivně pomáhají ve prospěch druhých bez nároku na finanční odměnu. Večera se účastnili nejen vedoucí organizací, ale také zástupci médií a vedení města - Magistrát města Pardubic, Pardubický kraj. Více fotografií z akce je možné zhlédnout ve fotogalerii KONEPU a na Facebooku.