00 800 67 89 10 11

13. listopad 2019 15:00 - 16:30 | Pardubice

BREXIT: THE NEVERENDING STORY?

Beseda s novinářem Jiřím Hoškem na Univerzitě Pardubice. Hlavním tématem bude již dlouho diskutovaný Brexit!

Zavítejte na zajímavou besedu/diskuzi s novinářem, komentátorem a analytikem Jiřím Hoškem! Společně otevřeme otázku již dlouho diskutovaného Brexitu.

Beseda se bude konat 13. listopadu od 15:00 do 16:30 hodin na Univerzitě Pardubice.

Jiří Hošek začínal v r. 1996 ve sportovní redakci Českého rozhlasu. Do listopadu 2017 byl bez přestávky věrný ČRo. Byl stálým zpravodajem Českého rozhlasu v Berlíně (2006 - 2010) a posléze v Londýně (2012 - 2017). Je držitelem Ceny křepelek a Ceny Karla Kyncla. Publikuje nejen pro zahraniční, ale také sportovní redakci.

Momentálně je šéfkomentátor ve společnosti Seznam Zprávy. Studenti i další zájemci mohou nalézt jeho aktuální články a komentáře na tomto webu.

O čem se bude diskutovat?

Zazní rekapitulace časového vývoje, popis událostí od doby před referendem až po dnešek, atmosféra s tím spojená, dále politické a ekonomické okolnosti či obavy podnikatelů i běžných lidí, informace o jednání mezi Evropskou komisí a britskou vládou a další...

Jste srdečně zváni!

Jaká byla beseda s novinářem, komentátorem a analytikem Jiřím Hoškem na Fakultě ekonomicko-správní, Univerzity Pardubice? Suprová! Přes 100 návštěvníků si přišlo poslechnout vyprávění Jiřího Hoška, který jako zpravodaj působil v letech 2012-2017 v Londýně a situaci Brexitu měl téměř "na dlani". Zazněla fakta i zajímavosti. Celé besedě nechyběl ani vtip a skvělá atmosféra. Při diskuzi došlo třeba i na fotbal nebo život v Londýně.
Děkujeme Jiřímu Hoškovi, že přijal naše pozvání a vám všem, že jste dorazili se skvělou náladou. Živou diskuzi podtrhl zájem publika s množstvím dotazů.