00 800 67 89 10 11

07. listopad 2019 08:00 - 12:00 | Pardubice

LETEM SVĚTEM...EVROPSKOU UNIÍ

Projektový den pro žáky Základní školy Dolní Ředice s našimi lektory.

Lektoři Europe Direct Pardubice Vanda Vaníčková a Adam Cvik vyrazí
7. listopadu 2019 na Základní školu Dolní Ředice.

Na přání zrealizujeme projektový den plný aktivit na různá evropská témata. Žáci se s lektory "proletí" Letem světem... Evropskou unií.

Program bude připraven na 4 vyučovací hodiny.

Evropská unie a tělocvik - že to nejde dohromady? To víte, že ano! Pro žáky ZŠ Dolní Ředice je připravený projektový den, během kterého se podíváme na zoubek Evropské unii v lavicích i v tělocvičně. Během čtyř vyučovacích hodin budou pro žáky nachystány interaktivní programy, při kterých se seznámí nejen s tím, jak EU funguje, ale poznají hlavně některé konkrétní členské státy. Programy budou zaměřené i na spolupráci a fungování týmu a třídy, stejně jako běžná agenda "opravdové Evropské unie". Spolupráce a tolerance, to je základ.

Těšíme se na nového partnera v oblasti školství a pevně věříme ve skvělou spolupráci.

7. listopadu na přání školy vyrazili naši lektoři realizovat interaktivní vzdělávací projektový den do Základní školy Dolní Ředice. Ještě ten den se nám ve středisku Europe Direct Pardubice dostalo osobní pochvaly za celou školu od paní učitelky Mgr. Blanky Kafkové.

Moc nás těší, že si nejen žáci, ale i pedagogové program lektorů užili. Těší nás i přízeň vedení školy. Jsme rádi, že se projektový den "Letem světem...Evropskou unií" povedl!

Zdravíme šikovné žáky a pevně věříme, že to nebyla naše poslední návštěva školy, ba naopak začátek nové spolupráce.
Třeba se na projektový den podaří navázat hned v druhé polovině školního roku.
Těšíme se!