00 800 67 89 10 11

25. duben 2019 08:00 - 13:00 | Pardubice

DEN EVROPY 2019

Série interaktivních programů konajících se u příležitosti oslav Dne Evropy.

U příležitosti konání oslav Dne Evropy - naši lektoři - Vanda Vaníčková a Adam Cvik - vyrazí realizovat interaktivní vzdělávací programy na Základní školu v Přelouči (Smetanova 1509), a to již 25. dubna 2019!

Po celé dopoledne budou žáci společně s lektory poznávat krásy Evropy, věnovat se cestování po vybraných zemích EU a benefitům, které členství České republice v EU, přináší. Proč se vlastně slaví Den Evropy, který den a od kdy? To všechno - a mnoho dalšího - žáci hravou formou zjistí, osvojí si získané dovednosti a dozví se i nové informace.

Moc se těšíme na zcela nového partnera v oblasti školských institucí, zároveň se těšíme na nové školní kolektivy a super atmosféru, kterou každoročně oslavy Dne Evropy mají!

Cestovali jsme po Evropské unii, psali cestovní deníky, ochutnali evropské dobroty a debatovali o EU i benefitech, které nám členství v EU nabízí. Oslavy se zdařily! Připojujeme alespoň pár rychlých momentek, které pořídili naši skvělí lektoři - Vanda a Adam. Moc děkujeme ZŠ Přelouč za pozvání a lektorům za prima realizaci. Těší nás spokojenost ze strany žáků i učitelů.