00 800 67 89 10 11

02. duben 2019 15:30 - 18:00 | Pardubice

REGIONÁLNÍ ETWINNINGOVÉ SETKÁNÍ...

3. setkání pedagogů mateřských, základních a středních škol, kteří při výuce využívají možnost vytvářet spolu se zahraničními partnery projekty programu eTwinning.

Ambasadorky evropského programu eTwinning - Miroslava Borovcová a Miroslava Filipi -
Vás srdečně zvou na "Regionální setkání učitelů v Pardubicích":

V Pardubicích se ve spolupráci DZS a Europe Direct Pardubice uskuteční v pořadí již 3. setkání pedagogů mateřských, základních
a středních škol, učitelů, kteří při výuce využívají možnost vytvářet spolu se zahraničními partnery projekty programu eTwinning.

Akce proběhne 2. 4. 2019 v prostorách Magistrátu města Pardubic, Štrossova 44, v době od 15:30 do 18:00.

Obsahem setkání bude prezentace úspěšných projektů, které získaly ocenění kvality. Prezentovány budou i další zajímavé aktivity
z projektové činnosti, kterými stojí za to se inspirovat. Své počiny tak představí učitelé různých aprobací a stupňů vzdělávání především z Pardubického, Královéhradeckého, Středočeského kraje a Kraje Vysočina.

Cílem akce je vzájemná inspirace a podpora, dále možnost navázání kontaktů například za účelem budoucí spolupráce. Rádi bychom tímto pozvali další zájemce z řad pedagogů. Tito se mohou registrovat do 26. 3. 2019 ZDE.

Jak proběhl 3. ročník setkání pedagogů, kteří při výuce využívají možnosti programu eTwinning? Přečtete si o tom v článku na naší webovce!
Více fotografií z akce naleznete na našem Facebooku.