00 800 67 89 10 11

30. červen 2016 10:26 - 10:26 | Pardubice

Informační servis

Poskytujeme všeobecné informace o záležitostech a činnostech EU.

Poskytujeme všeobecné informace o záležitostech a činnostech EU v regionu Pardubice a jeho blízkém okolí. Sídlíme vedle Zelené brány v hale Turistického informačního centra Pardubice na adrese nám. Republiky 1, 530 02 Pardubice (další kontaktní údaje naleznete na hlavní podstránce webových stránek sítě Europe Direct "Infocentrum - Europe Direct Pardubice").

V hale Turistického informačního centra Pardubice najdete, jak naši přepážku s nabízenými publikacemi, tak také knihovnu našeho střediska.

Naše informační stojany s publikacemi o Evropě či Evropské unii naleznete také na různých místech Pardubického kraje. Například v hale Léčebných lázní Bohdaneč - spolupracujeme s tamějším oddělením kultury a dle možností doplňujeme publikace z bookshopu Evropské unie a informační brožury s přehledem našich poskytovaných služeb. Dále je stojan umístěn v Turistickém informačním centru Česká Třebová, kde komunikujeme s pracovníky TIC. Zároveň naše materiály naleznete také v budově Městského úřadu Žamberk. Publikace doplňujeme po domluvě s Kanceláří tajemníka.

Co byste potřebovali vědět? Neváhejte a v případě potřeby se na nás obraťte!
Kontakt na naše infocentrum naleznete na webové stránce infocentra v sekci "O nás" nebo v záložce "Kontakty".