00 800 67 89 10 11

15. listopadu 2023 18:00 - 19:30 | Jihlava

Španělské skvosty: cestovatelská beseda s Romanem Veselským

Cestovatel a pedagog Roman Veselský bude přednášet o svých cestách po Španělsku. Přijďte na cestovatelskou besedu, seznamte se s různými příležitostmi mobilit a poznejte zemi právě předsedající Radě EU.

Eurocentrum a Europe Direct Jihlava pořádá ve spolupráci s Katedrou cestovního ruchu Vysoké školy polytechnické Jihlava a Evropskou informační sítí pro mládež Eurodesk pro veřejnost a speciálně mládež přednášku cestovatele a pedagoga Romana Veselského. 

Hlavním cílem akce je seznámit účastníky s různými příležitostmi mobilit, zejména s možnostmi neformálního vzdělávání v Evropě. Beseda má podnítit zájem účastníků o cestování, a zejména o využívání možností, které jim nabízí Evropská unie (vč. Erasmus+ mládež, Evropského sboru solidarity apod.). Součástí bude cestovatelská přednáška, která představí kulturu a turistické cíle státu právě předsedajícího v Radě EU - Španělska - z pohledu studenta i pedagoga využívajícího evropské programy.

V rámci akce budou prezentovány možnosti mobilit a neformálního vzdělávání, účastníkům budou rozdávány i informační a propagační materiály.

Pokud vás téma oslovilo, budeme rádi, když se ve středu 15. 11. 2023 v 18:00 hod. sejdeme ve výukovém centru Vysoké školy polytechnické Jihlava. Vstup pro účastníky je zdarma.