00 800 67 89 10 11

30. října 2023 10:00 - 15:30 | Karlovy Vary

Rozhoduj o Evropě – regionální seminář

Chceš se dozvědět více (nejen) o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat některý členský stát na půdě Rady Evropské unie nebo přímo občany v Evropském parlamentu? Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet?

To vše Ti nabízí nový ročník oblíbené studentské soutěže “Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky”! Jedná se o zjednodušenou simulaci jednání Rady EU a Evropského parlamentu tentokrát na téma ekologických opatření.

Regionální prezenční seminář projektu “Rozhoduj o Evropě – staň se na den tvůrcem evropské politiky” je určený studentům ze všech typů středních škol z Karlovarského a Plzeňského kraje a koná se v Plzni v pondělí 30. října.

Tři nejúspěšnější účastníci simulace Rady EU a Evropského parlamentu získají hodnotné ceny a nejlepší zástupci z obou institucí zároveň automaticky postoupí na modelové zasedání institucí EU v únoru 2024 u Olomouce.

Více informací a možnost registrace je buď v události na facebooku https://fb.me/e/2PFQePjMW  nebo na webu projektu https://rozhodujoevrope.eu/