00 800 67 89 10 11

01. července 2023 00:00 - 30. září 2023 23:55 | Pardubice

Letní fotosoutěž Evropský rok dovedností

Informační střediska Europe Direct Pardubice a Hradec Králové ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník letní fotosoutěže pro amatérské fotografy, tentokrát zaměřený na Evropský rok dovedností.

Podařilo se vám zachytit šikovné lidi u práce či nějaké dovednosti? Zaujala vás nějaká stavba? Byla vaše fotografie pořízena v některé z členských zemí Evropské unie? Pak neváhejte a pošlete nám ji na email fotosoutez@euroskop.cz v termínu od 1. července do 30. září 2023. Fotografie mohou zachytit řemesla, tvoření, sport, umělecké vystoupení nebo i zajímavé stavby. Proto máme dvě kategorie, do kterých můžete vaše fotografie zaslat: 


1) lidé – zachycení u jakékoliv práce a dovednosti – (řemesla, tvoření, šití, vaření, sport, ale i veletrhy, festivaly, atd)

2) stavby – vzniklé také díky dovedností lidí – (skanzeny, muzea, hrady, zámky, ale i moderní architektura atd.)

 


Nejzdařilejší snímek v každé kategorii vybere odborná porota. Speciální cena veřejnosti bude udělena autorovi fotografie s nejvíce udělenými „To se mi líbí“ na FB profilu soutěže. Výherci získají hodnotné ceny v podobě poukázek na nákup fotoknihy či fotografického vybavení v CEWE Fotolab. V obou kategoriích budou uděleny následující ceny: 1.místo poukaz na 2.000 Kč, 2.místo poukaz na 1.000 Kč, 3.místo poukaz na 500 Kč.


Více informací a pravidla soutěže naleznete v příloze toho článku a na facebookové stránce soutěže https://www.facebook.com/fotosoutezEU/.

Soutěž se koná u příležitosti Evropského roku dovedností 2023.