00 800 67 89 10 11

18. listopadu 2021 00:01 - 29. prosince 2024 23:59 | České Budějovice

Skryté příběhy v Budějcích

Vydejte se po stopách Františka A. Gerstnera, který buduje úplně první koněspřežnou železnici na evropském kontinentě. Pomozte mu se škodiči!

Vydejte se na úplně první trasu Skrytých příběhů v Českých Budějovicích, ve které pomůžete Františku Antonínu Gerstnerovi se stavbou první koněspřežné železnice na evropském kontinentě!

O hře skryté příběhy

Jedná se o geolokační mobilní hru pro zvídavé děti a hravé rodiče, díky které poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Stáhněte si zdarma aplikaci do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za prvním dobrodružstvím! Balíček dat s trasou si můžete stáhnout doma na wifi a tak při hře nepotřebujete mobilní data.

Popis trasy

Trasa začíná nedaleko centra u Obchodní akademie a vede k Lannově loděnici u Vltavy, aby se pak vrátila do romantických uliček u náměstí Přemysla Otakara II. a dovedla vás k Solné bráně. Nakonec vás trasa zavede přes park Háječek až na ulici příznačně nazvanou F. A. Gerstnera a poté k bývalé stanici koněspěžné dráhy, kde je dnes Muzeum koněspřežky. Jde o procházku za poznáním v délce 2,7 km, kterou byste měli i s plněním 6 úkolů zvládnout za jednu hodinku. 

Více informací o trase naleznete zde!

Skryté příběhy - První železnice (České Budějovice)

Od spuštění trasy První železnice v Českých Budějovicích uběhl již rok a půl a k září 2023 si ji prošlo neskutečných 11 858 hráčů! DĚKUJEME!!!