00 800 67 89 10 11

27. únor 2019 17:00 - 18:30 | Olomouc

Setkání k evropským volbám 2019

Máte nápad, jak byste zvýšili volební účast ve volbách do Evropského parlamentu, které se budou konat letos v květnu? Přijďte o něm diskutovat se zástupci Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR.

V roce 2014 přišlo k volbám do Evropského parlamentu jen 18,2 % českých voličů, což byla druhá nejnižší účast ze všech členských států Evropské unie. Zástupci Informační kanceláře Evropského parlamentu v České republice přišli proto letos s kampaní #tentokratbuduvolit, v rámci které se snaží české občany podnítit nejen k tomu, aby se do letošních voleb zapojili, ale také k účasti podnítili i své přátele či známé.

Proto, pokud vám také není jedno, kolik lidí přijde v květnu k volbám do Evropského parlamentu a chtěli byste s nízkou volební účastí u evropských voleb něco udělat, případně už máte třeba i konkrétní nápad, kde se změnou začít, určitě se přijďte o vaše představy s organizátory akce podělit. 

Akce se uskuteční ve středu 27. února 2019 o 17:00 v kavárně Coffee Library (Biskupské náměstí 1, 77900 Olomouc). Účast na akci můžete potvrdit na tomto odkazu. 

Pokud by jste v daný termín nemohli přijít, můžete se přesto ozvat s konceptem toho, zda a jak byste rádi evropské volby komunikovali. Návrhy zašlete na e-mail: kontakt-cz@tentokratbuduvolit.eu

Organizátorem akce je Informační kancelář Evropského parlamentu v ČR. Více informací naleznete zde