00 800 67 89 10 11

07. prosinec 2018 09:00 - 31. prosinec 2018 12:00 | České Budějovice

Angličtina pro seniory

V průběhu podzimu jsme v jazykové škole LINGO s.r.o. pořádali kurzy angličtiny pro seniory. Díky těmto kurzům se přihlášení senioři naučili základy angličtiny, která jim může pomoci při cestování po evropských zemích, porozumění vnoučatům, nebo jen sledování televize či brouzdání po internetu.

Dnes již svět není co býval a bez znalosti anglického jazyka má člověk omezené možnosti. A tak jsme dali možnost seniorům, aby se anglicky mohli začít učit a odbourali tak jazykovou bariéru, která jim v některých možnostech bránila, ať už to je cestování, nebo jen sledování televize či internetu. 

Vytvořili jsme tedy 2 navazující kurzy angličtiny, jeden pro začátečníky a druhý pro pokročilé. Pro nejsnazší a nejefektivnější formu učení jsme vybrali jazykovou školu LINGO s.r.o., která učí pomocí sugestopedie, což je psycho-relaxační výuková metoda, která do výuky zapojuje celý mozek a propojuje tak obě mozkové hemisféry s využitím všech typů paměti (vizuální, audio, knestetické). 

V pořádání těchto kurzů budeme jistě pokračovat i příští rok, kdy chystáme kromě angličtiny otevřít i kurz němčiny, ale to se případní zájemci mohou dozvědět na začátku příštího roku zde na našich webových stránkách. 

Tímto bychom ještě jednou chtěli poděkovat všem zúčastněným seniorům a budeme se těšit na jarní pokračování. 

Na fotky z letošních kurzů se můžete těšit, během tohoto týdne...