00 800 67 89 10 11

03. prosinec 2018 17:00 - 21:00 | Pardubice

OCEŇOVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ 2018

Europe Direct Pardubice je již tradičně partnerem oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem. Letos se vyhlášení výsledků uskuteční 3. 12. 2018.


Europe Direct Pardubice organizuje vlastní akce a přednášky, které se zaměřují na solidaritu a prosociální jednání, které je jedním z pilířů Evropské komise. Jsme rádi, že můžeme i letos spolupracovat s Koalicí nevládek Pardubicka na Galavečeru oceňování dobrovolníků, neziskovek a společensky odpovědných firem.

Akce se uskuteční 3. 12. 2018 od 17:00 hodin v Kongresovém centru Atrium PALÁC PARDUBICE.

Během večera budou vyhlášeni ocenění v rámci třech kategorií, uděleny budou i speciální ceny poroty.

Ocenění obdrží cenu "Srdce na dlani", zároveň budou pozvání na exkurzi do Senátu Parlamentu České republiky, jejíž iniciátorkou je Mgr. Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR, která nad akcí převzala zároveň záštitu.

Další záštitu převzal Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.

Večerem provede Jolana Voldánová a vystoupí zpěvačka Magda Malá s dcerou či Míša Procházková se souborem Amare.

Vstup na akci je volný, je třeba se registrovat: na telefonu: 734 440 261, e-mailu: Linduskova@konep.cz

Pojďme 3. 12. 2018 ocenit společným potleskem všechny nominované, kteří dělají záslužnou a smysluplnou práci!


Dne 3. 12. 2018 se uskutečnil další ročník úspěšného Galavečeru - oceňování dobrovolníků Pardubického kraje s doprovodným programem. Kromě velkého počtu dobrovolníků byly oceněny také neziskové organizace a společensky odpovědné firmy. Ceny dobrovolníkům předávala mimo jiné zástupkyně z řad Europe Direct Pardubice - manažerka Mgr. Andrea Pavlíková. Večera se účastnili nejen vedoucí organizací, ale také zástupci médií a vedení města - Magistrát města Pardubic, Pardubický kraj. Více fotografií z akce je možné zhlédnout ZDE a na Facebooku.