00 800 67 89 10 11

20. listopad 2018 09:30 - 16:15 | Olomouc

Rozhoduj o Evropě

Chceš se dozvědět více o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu? Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet? To vše Ti nabízí nový ročník projektu Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky!

Během října a listopadu se v České republice a na Slovensku uskuteční jednodenní interaktivní semináře, na které naváže modelové zasedání institucí EU v Brně. Projekt je zaměřen na diskusi s mladými lidmi v České republice a na Slovensku o aktuálních evropských tématech a na jejich vzájemný dialog s politiky, odborníky a dalšími osobnostmi veřejného života.

Olomoucký seminář projektu "Rozhoduj o Evropě - staň se na den tvůrcem evropské politiky" je určený žákům středních škol z Olomouckého a Zlínského kraje.

Tři nejúspěšnější účastníci simulace Rady EU a Evropského parlamentu získají hodnotné ceny a nejlepší zástupci z obou institucí zároveň automaticky postoupí na čtyřdenní modelové zasedání institucí EU v Brně, které se uskuteční ve dnech 6. až 9. prosince 2018.

Účastníci mají hrazeno občerstvení i cestovné na regionální seminář.

Termín konání: úterý 20. listopadu/ 9:30 – 16:15

Místo konání: Magistrát města Olomouce/ Velký zasedací sál, Hynaisova 10, Olomouc

Přihlásit se můžete zde: 
https://rozhodujoevrope.typeform.com/to/JRdslb

Podrobnější informace o projektu Rozhoduj o Evropě (včetně programu semináře) naleznete zde: http://rozhodujoevrope.cz/regionalni-seminare.html.

Veškeré dotazy a registrace na emailu: akce@eutis.cz

Počet míst na semináři je omezen. Nutná registrace!