00 800 67 89 10 11

18. červenec 2018 14:00 - 21. červenec 2018 19:00 | Ostrava

#barvyevropy na Colours of Ostrava

Evropská komise v ČR bude i letos na festivalu Colours of Ostrava.

Jsi cestovatelem tělem i duší? Necestuj po Evropě sám! Přijď se na Colours of Ostrava seznámit do cestovatelské seznamky do stanu #barvyevropy u Europe Stage, kde můžeš poznat fajn parťáka nejen na cestování po Evropě. Můžeš si taky zkusit zajamovat pod vedením mladých hudebníků. Najdeš tam samozřejmě spoustu zajímavých soutěží a informací o Evropě. To si nemůžeš nechat ujít! 


KDY: 18. červenec – 21. červenec
KDE: součástí programu Colours of Ostrava


Navíc bude letos Zastoupení EK partnerem také diskusního fóra Meltingpot. Fórum tento rok nabídne osm rozdílných scén, na kterých budou po celou dobu festivalu probíhat diskuse, přednášky a workshopy. Na scénách jako Global, Good Life, Czech Stories nebo Meltingpot Gala vystoupí čeští i mezinárodní řečníci z různých koutů světa. Těšit se můžete například na mírovou aktivistku a poradkyni světových lídrů Scillu Elworthy (GBR), ředitelku zpravodajství BBC World News Liz Corbin (GBR), ředitelku Googlu pro CZ, SK a H Taťánu le Moigne, zakladatelku nadace Krása pomoci a Miss World 2006 Taťánu Gregor Brzobohatou, evolučního ekologa Pavla Drozda, youtubera Kovyho nebo ekonoma Tomáše Sedláčka. Určitě si nenechte ujít debatu „S klapkami na očích“ s Bobem Kartousem a Tomášem Sedláčkem a debatu zástupců ekologických a podnikatelských iniciativ „Hledám cestu z plastu“.

Přijďte se nejprve naladit na cestování do našeho stanu a pak vyrazte na některou z přednášek od českých cestovatelů. V programu Meltingpot najdete např.:

A kde nás na Colours najdete? Tentokrát na klidnějším místě nedaleko Bold Tower, opět společně stan #barvyevropy (pod značkou MM) a Europe stage (č. 9). Mrkněte na mapu.

Veškeré dění na stánku ZEK a aktuální informace z festivalu můžete sledovat na facebookovém profilu Evropská komise v ČR nebo na události Objev #barvyevropy na Colours of Ostrava.