00 800 67 89 10 11

06. duben 2018 09:00 - 08. duben 2018 18:00 | Pardubice

FESTIVADLO PARDUBICE

Mezinárodní festival francouzského středoškolského divadla.

Pardubice budou v termínu od 6. do 8. 4. 2018 hostit mezinárodní festival francouzského středoškolského divadla "FESTIVADLO PARDUBICE". Celá akce se odehraje na Malé scéně ve dvoře (Východočeské divadlo Pardubice) a bude uvedena převážně ve francouzském jazyce.

Festival je určen především středoškolským studentům, kteří se učí francouzsky a mají chuť zapojit se do mezinárodního projektu či je provází kladný vztah k divadlu. Za region Pardubice se zapojí například Gymnázium Mozartova.

Středisko Europe Direct Pardubice je regionálním partnerem akce.

Těšíme se na spolupráci nejen s novými subjekty, ale také s kolegy z Francouzské aliance Pardubice.

Více informací o festivalu lze nalézt na oficiálních festivalových stránkách.


Europe Direct Pardubice je dlouhodobým partnerem Francouzské aliance Pardubice, která v termínu od 6. do 8. dubna 2018 zaštiťovala mezinárodní festival středoškolského francouzského divadla v Pardubicích s názvem FESTIVADLO. Naše informační středisko bylo k akci přizváno a stalo se hrdým partnerem celého festivalu.

Kromě odměn pro aktivní účastníky divadelních představení se středisko účastnilo také zahájení festivalu, kde zástupce Europe DIrect Pardubice představil společné body spolupráce, seznámil účastníky s aktivitami střediska a mimo jiné zmínil Evropský rok kulturního dědictví, ke kterému divadlo neodmyslitelně patří.

Děkujeme za příjemnou spolupráci, poznání nových lidí, šikovných organizátorů a velmi talentovaných studentů.


Logo festivalu.