00 800 67 89 10 11

07. prosinec 2017 00:00 - 30. září 2018 00:00 | Ostrava

PročByNe? - možnost stáží

Začněte pracovat na své kariéře ještě dnes. Nečekejte, co vám život po škole připraví.

Projekt motivačních stáží PročByNe? je příležitostí pro mladé lidi, kteří mají odvahu plnit si své profesní sny. Nabízí dvoutýdenní stáže a stínování na místech, která nejsou běžně dostupná. O stáže v zajímavých firmách, institucí, u špičkových manažerů nebo politiků se mohou ucházet lidé ve věku od 18 do 25 let.

Jak se přihlásit do výběrového řízení na stáž?
Najdi na webu přihlašovací formulář u stáže, která tě zaujala, a pošli nám i svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu 1-2 stran. V něm nám napiš, proč právě ty jsi pro stáž ten nejlepší kandidát a co by ti taková pracovní zkušenost mohla přinést. Rozhoduje motivace a touha plnit si své sny! Jestli uspěješ, budeš mít možnost o svých zážitcích vyprávět na našem webu a motivovat ostatní.

Celý projekt je organizován kanceláří naší patronky, europoslankyně Martiny Dlabajové a v Evropském parlamentu podporován Aliancí liberálů a demokratů (ALDE) pro Evropu. Projekt je součástí tématu prevence nezaměstnanosti mladých lidí, kterému se Martina Dlabajová z pozice europoslankyně aktivně věnuje ve Výboru pro zaměstnanost a sociální věci Evropského parlamentu.