00 800 67 89 10 11

04. prosinec 2017 18:00 - 20:30 | Pardubice

OCEŇOVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ A NEZISKOVEK

Europe Direct Pardubice je již tradičně partnerem oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem. Letos se vyhlášení výsledků uskuteční 4. 12. 2017.

Europe Direct Pardubice organizuje vlastní akce a přednášky, které se zaměřují na solidaritu a prosociální jednání, které je jedním z pilířů Evropské komise. Jsme rádi, že můžeme i letos spolupracovat s Koalicí nevládek Pardubicka na Galavečeru oceňování dobrovolníků, neziskovek a společensky odpovědných firem.


Akce se uskuteční 4. 12. 2017 od 18 hodin v Kongresovém centru Atrium PALÁC PARDUBICE.


Během večera budou vyhlášeni ocenění v rámci třech kategorií, uděleny budou i speciální ceny poroty. 

Ocenění obdrží cenu "Srdce na dlani", zároveň budou pozvání na exkurzi do Senátu Parlamentu České republiky, jejíž iniciátorkou je Mgr. Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR, která nad akcí převzala zároveň záštitu. 

Další záštitu převzal Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.


Večerem provede Jolana Voldánová a vystoupí Kateřina Sedláková, zpěvačka divadla Karlín.


Vstup na akci je volný, je třeba se registrovat: 

na telefonu: 734 440 261

e-mailu: Linduskova@konep.cz


Pojďme 4. 12. ocenit společným potleskem všechny nominované, kteří dělají záslužnou a smysluplnou práci!Slavnostní galavečer proběhl 4. 12. 2017 za hojné účasti nominovaných, jejich hostů a dalších přítomných. Ocenění si odnesli ceny ve třech kategoriích - nezisková organizace, společensky odpovědná firma a dobrovolník. Co si ale rozhodně odnášeli všichni přítomní byl úsměv na tváří a obdiv ke všem, kteří dělají "jen tak" něco pro druhé, i když jsou mnohdy sami ve složité životní situaci. 

Večerem provázela Jolana Voldánová, pardubická rodačka, a několikrát vystoupila Kateřina Sedláková, rovněž pardubická rodačka a zpěvačka divadla Karlín. 

Tentokrát za Europe Direct Pardubice neděkujeme jenom hlavnímu organizátorovi a dalším partnerům akce. Děkujeme a vážíme si práce všech, kteří, jak během večera několikrát zaznělo, mají srdce na tom správném místě.

Pozvánka na galavečer