00 800 67 89 10 11

08. říjen 2017 10:00 - 17:00 | Pardubice

127. VELKÁ PARDUBICKÁ

V neděli 8. 10. 2017 odstartuje 127. ročník Velké pardubické s Českou pojišťovnou a Europe Direct Pardubice bude u toho!

8. 10. 2017 se rozběhne 127. ročník nejstaršího koňského dostihu kontinentální Evropy - Velká pardubická s Českou pojišťovnou.


Evropská unie a koně

Evropská unie má vlastní síť evropských koňských měst EURO EQUUSPardubice mají tu čest, že mezi taková města - jako tradiční město dostihů - patří. Dalšími městy sítě EURO EQUUS jsou Waregem (Belgie), Jerez de la Frontera (Španělsko), Golega (Portugalsko) a Wroclaw (Polsko).


I proto jsme rádi, že se může informační středisko Europe Direct Pardubice podílet na organizaci prestižního dostihu. 

 

Ve spolupráci s Turistickým informačním centrem Pardubice budeme návštěvníkům poskytovat informační služby, nabídneme návštěvníkům doprovodný program ve formě tematických kvízů, rébusů, omalovánek pro děti či skládání puzzle.


Areál bude pro návštěvníky otevřen od 9 hodin, veškeré podrobné informace najde na webových stránkách akce.


Těšíme se na vás!


127. ročník, podle některých nejtěžšího koňského dostihu na evropském kontinentu, má svého vítěze, kterým je kůň NO TIME TO LOSE spolu s žokejem Janem Kratochvílem. Během celého závodního dne byl tým Europe Direct Pardubice na místě a spolu s Turistickým informačním centrem Pardubice nabízel návštěvníkům doprovodný program a informační služby. 

Někdo si oblíbil koňské omalovánky a kvízy, jiným zase udělaly radost informační brožury města a kraje.

Fotografie naleznete v galerii zde na webových stránkách anebo na Facebooku.