00 800 67 89 10 11

06. říjen 2017 16:00 - 22:00 | Pardubice

NOC VĚDCŮ

Pátek 6. 10. 2017 patří vědě! Noc vědců v Pardubicích a stánek Europe Direct Pardubice opět na dvou místech.

6. 10. 2017 se Pardubice již tradičně připojí k oslavě vědy, vynálezů, inovací a vědců v rámci akce Noc vědců.


Letoší ročník má podtitul "Svět je v pohybu" a o pohyb v různých formách se budou zajímat návštěvníci akcí na mnoha místech České republiky. Kde se jednotlivá setkání uskuteční, si můžete prohlédnout ZDE na oficiálních stránkách Noci vědců


Tým Europe Direct Pardubice se zapojí do aktivit na Univerzitě Pardubice a na Hvězdárně barona Artura Krause DDM ALFA Pardubice.


Na obou místech se můžete těšit na pestrou škálu aktivit v duchu letošního motta "Svět je v pohybu". Středisko Europe Direct Pardubice připravilo vědecké kvízy pro děti i dospělé, omalovánky s vynálezy i vědátory, prostě samá tematická zábava:)

Na Univerzitě Pardubice se můžete těšit i na oblíbené velkoformátové puzzle. Kde najdete v pátek 6. 10. 2017 vědu a svět v pohybu?


Univerzita Pardubice - dvě místa: 

kampus Univerzity Pardubice (Studentská 95), 

Technologický areál  (Doubravice 41).

Informace o přípravách a programu na UPa můžete sledovat i na Facebooku.


Hvězdárna barona Artura Krause DDM ALFA Pardubice 

Gorkého 2658 , Pardubice - Dukla.Těšíme se na Vás!6. 10. 2017 se mnoho českých měst proměnilo v noční hnízda vědy, ve kterých odborníci ukazovali návštěvníkům, jak se věda rodí. Pokusy, vynálezy, informace - to vše v duchu letošního motta: "Svět je v pohybu"

Středisko Europe Direct Pardubice se Noci vědců účastnilo již tradičně a úspěšně na dvou místech. První stánek jsme měli pro malé i velké připravený na Univerzitě Pardubice, druhý na Hvězdárně barona Artura Krause DDM ALFA Pardubice. Na obou místech čekaly na zvědavce tematické úkoly, kvízy, omalovánky a odborné publikace. Na univerzitě bylo k dispozici ještě evropské velkoformátové puzzle. 

"Foto ochutnávku" naleznete zde na webu, více obrazové dokumentace na našem facebookovém profilu.

Děkujeme organizátorům za možnost spolupráce a budeme se těšit na vědecké hrátky i za rok!

Noc vědců na Univerzitě Pardubice