00 800 67 89 10 11

16. září 2017 10:00 - 22. září 2017 18:00 | Brno

Koloběžkou vpřed!

Letošním heslem TÝDNE MOBILITY je Sdílením vpřed! a tým ED připravil velkou akci sdílení koloběžek.

Europe Direct Brno se zapojí do letošního týdne mobility tím, že Vám nabídneme k zapůjčení koloběžky. Cílem je upozornit na zbytečné používání přílišného množství aut a přilákat lidi k dalšímu typu dopravního prostředku. Dopravního prostředku, který je stylový, přátelský k životnímu prostředí, neškodný pro většinu zvířat, která by se mu připletla pod kola a hlavně je IN v každé době! A to chceš! ... MY to chceme určitě!

Přijďte si půjčit koloběžku !!!  

Bude to fungovat takhle... kdokoliv s občanským průkazem si u pultu ED Brno v Zákaznickém centru Knihovny Jiřího Mahena v Brně bude moci půjčit koloběžku. Tyto koloběžky nám na týden zapůjčili dobrovolníci, kteří se uvolili sdílet svoji koloběžku na týden mobility s ostatními.

Hledáme dobrovolníky k zapůjčení koloběžky !!!

Žádáme zájemce, kteří mají koloběžku, o kterou se tolik nebojí, aby nám ji na týden zapůjčili. My ji pak zas budeme půjčovat těm, co ji budou potřebovat. Zapojte se s námi do boje za životní prostředí!! 

Odměnou nechť je Vám dobrý pocit a ještě Vám můžeme dát třeba propisku :-D Zájemci pište na naši e-mailovou adresu eu.brno@kjm.cz, nebo se na nás obraťte na Facebooku či telefonem.