00 800 67 89 10 11

10. srpen 2017 12:02 - 12. září 2017 12:02 | Ostrava

Výběrové řízení do institucí EU

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost zaměstnání v institucích EU (v Komisi, Radě nebo Parlamentu), místo výkonu práce Brusel, Lucemburk nebo Štrasburk.Evropský úřad pro výběr personálu (EPSO) vypsal výběrové řízení na pozice inženýrů v oblasti správy budov č. EPSO/AD/342/17 (AD6). 

Kvalifikační požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru inženýrství nebo architektury následované minimálně 3letou relevantní odbornou praxí).
Jedná se o trvalé místo administrátora v platové třídě AD6 (po 9 měsíční zkušební době od přijetí do evropské služby definitiva, základní nástupní plat od cca 5.200 euro).
Jazykové znalosti: alespoň 2 úřední jazyky EU, z toho jeden min. na úrovni C1 (může být i čeština), druhý min. na úrovni B2 (jazyk 2, výběr z angličtiny, francouzštiny a němčiny). Jazyk 2 musí být odlišný od jazyka 1.
 
Máte-li odpovídající vzdělání a praxi a silnou motivaci pracovat pro Evropskou unii, můžete se přihlásit prostřednictvím stránek EU Careers do 12. září 2017 (do 12:00 hodin bruselského času).
Více informací k výběrovému řízení na pozice inženýrů v oblasti správy budov (AD6) najdete zde.

Vyhlášení výběrového řízení v Úředním věstníku EU . Tuto informaci doporučujeme zájemcům pečlivě prostudovat, obsahuje průběh výběrového řízení i budoucí náplň práce. Informace čerpejte také z Příručky k podávání přihlášek. 

Užitečné informace k výběrovým řízení do institucí EU lze najít na internetových stránkách Ministerstva zahraničních věcí (MZV) nebo Úřadu vlády ČR (Průvodce labyrintem výběrových řízení do institucí EU).

Diplomatická akademie MZV kromě toho pořádá přípravné kurzy k testům pořádaným EPSO - více informací lze získat na emailu: da@mzv.cz.