00 800 67 89 10 11

01. červen 2017 08:28 - 30. červen 2017 08:28 | Ostrava

Fotogalerie - červen 2017

Ohlédnutí za naší činností a akcemi v červnu 2017.

V této fotogalerii naleznete ukázky z akcí proběhlých v měsíci červnu 2017.

  • Pro žáky Základní školy logopedické v Ostravě-Hrabůvce jsme si připravili hry a kvízy v rámci oslav mezinárodního dne dětí. Děti si zopakovaly vlajky evropských států nebo hlavní města. Nejvíce radosti přinesly velkoformátové puzzle Evropy.
  • Na Cirkulu - mezinárodním festivalu nového cirkusu a pouličního divadla - jsme měli stánek plný kvízů a cen hned vedle scény Kreativní Evropa, která byla realizována Evropskou komisí. Společně s námi byly na místě i kolegyně z Europe Direct Olomouc a Europe Direct Bruntál.
  • Již po deváté zůstala i po setmění otevřená muzea, galerie a jiné kulturní organizace v rámci oblíbeného kulturního festivalu Ostravská muzejní noc. Středisko Europe Direct Ostrava jste mohli najít ve stánku naší hostitelské organizace Ostravský informační servis na Prokešově náměstí.
  • Na Zlaté tretře jsme byli také a připravili jsme si pro vás mnoho kvízů se sportovní i evropskou tématikou. Nejmenší děti se bavili vytáčením otázek na kole štěstí. Výherci si odnesli zajímavé ceny. Stánek jsme opět sdíleli s hostitelskou organizací Ostravský informační servis.
  • Vyvrcholením měsíce června byl Festival v ulicích pořádaný ve spojitosti s festivalem Colours of Ostrava. Společně se společnostmi Bookmedia a Kampus Palace jsme si připravili vlastní scénu na Smetanově náměstí.  K vidění bylo velké množství zajímavých interpretů a taneční skupina Roots Company. Pro děti jsme si připravili dílny.  V rámci festivalu jsme byly partnery také scény v Centru PANT.

Sledujte aktuální dění a další akce na naších webových stránkách, na facebooku nebo nás kontaktujte.