00 800 67 89 10 11

19. červenec 2017 12:00 - 22. červenec 2017 05:00 | Ostrava

Colours of Ostrava 2017

Již za nedlouho odstartuje jeden z největších multižánrových festivalů střední Evropy.

Přednášky, workshopy, hudební vystoupení, pouliční umění, busking, relax zóny a mnoho dalšího vás čeká na jednom z největším evropských festivalů Colours of Ostrava 2017.  

Evropská komise v ČR bude i letos partnerem dvou diskusních scén mezinárodního fóra Meltingpot Gala a Voices of Freedom. Mimo debatních scén přináší Zastoupení EK na festival Europe Stage, která tento rok ožije barvami. Pro všechny účastníky budou na našem stanu připraveny umělecké workshopy, hudba, tanec, malování, soutěže o skvělé ceny a spousta zábavy. Nebudou zde chybět také vědomostní kvízy nebo evropské infocentrum. 

Středisko Europe Direct Ostrava se zapojilo do přípravy scény Voices of Freedom a scény Centra PANT, doprovodného programu Colours+, který bude probíhat souběžně s festivalem.

Užijte si festival a doprovodný program! Těšíme se na Vaši návštěvu! 


Na přípravě a realizaci scény Voices of Freedom, scény Centra PANT, Europe stage se podílejí Zastoupení evropské komise v ČR, Centrum PANT, Europe Direct Ostrava, Eurocentrum Ostrava a Meggle .

VSTUPNÉ:

Voices of Freedom, Europe stage - platná jedno/vícedenní vstupenka na festival Colours of Ostrava.

Scéna Centra PANT - vstupenky zakoupíte prostřednictvím Ostravského informačního servisu. Každá přednáška, beseda či workshop je podrobně rozepsána na webových stránkách Centra PANT či ve facebookových událostech.