00 800 67 89 10 11

18. duben 2017 08:30 - 15:00 | Brno

Cvičné assessment centrum

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Přijďte si vyzkoušet jeden z nejnáročnějších druhů výběrového řízení na vlastní kůži! Assessment centrum se posledních letech stalo ve firmách nedílnou součástí náboru zaměstnanců na nejrůznější pozice.

Během cvičného Assessment centra si můžete nanečisto vyzkoušet, jak taková akce probíhá při reálném výběrovém řízení. Budete procházet skupinovými a individuálními situacemi, které obvykle bývají jeho součástí. Úkoly jsou vždy koncipovány tak, aby se na ně nedalo předem připravit. Personalisté si díky tomu ověří chování a dovednosti kandidátů. Jejich reakci na určité situace, samostatnost či schopnost práce v týmu.

Po jeho konání se můžete těšit na cennou zpětnou vazbu na váš výkon s hodnotitelem a kariérovým poradcem. Zjistíte tak více o svých silných stránkách, na které se můžete spolehnout, i o tom, na čem u sebe můžete dál pracovat a jak.

Počet míst je omezen pro 5 účastníků a 5 náhradníků. Zarezervujte si místo co nejdříve zde.

Akci pořádáme ve spolupráci s Europe Direct, Knihovnou Jiřího Mahena a Katedrou psychologie Fakulty sociálních studií MU.


Kdy: 18. dubna 2017 (8.30-15.00)

Kde: Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4