00 800 67 89 10 11

15. srpen 2017 08:00 - 31. prosinec 2017 00:00 | Ostrava

Nabídka přednášek a materiálů

Nezapomeňte na naši nabídku přednášek pro ZŠ a SŠ či distribuci publikací.

V současné chvíli je naplněna kapacita aktivit pro rok 2017 a další poptávku pro podzim a zimu 2017 již nebudeme schopni uspokojit. Děkujeme za pochopení!

S novým školním rokem opět připomínáme naši nabídku přednášek pro základní a střední školy. Můžete si vybrat z nejčastějších témat, ale dle zájmu Vám také přednášku ušijeme přímo na míru. Akce Vám uspořádáme přímo na Vaší škole, takže nemusíte se studenty nikam složitě cestovat. Spojte s námi síly a udělejte téma EU pro studenty atraktivnější!

Mimo přednášky Vám také do výuky můžeme poskytnout užitečné materiály s tematikou EU. Kdo nás zastupuje v Evropském parlamentu a jak vlastně funguje, jaký je rozdíl mezi Radou EU a Evropskou radou,  jak funguje Evropská unie obecně či další specifická témata (doprava, humanitární pomoc, digitální agenda, migrace atd.) si můžete přiblížit díky užitečným brožurám a publikacím. Obrátit se na nás mohou i samotní studenti, kteří potřebují oficiální zdroje k vypracování svých prací. V omezeném množství jsou také dostupné publikace pro mladší žáky.

Přednášky i materiály poskytujeme zcela ZDARMA.

Neváhejte se proto na nás obrátit!

Více o realizovaných tématech zde.

Europe Direct Ostrava ve spolupráci s Eurocentrem Ostrava