00 800 67 89 10 11

19. dubna 2024 10:00 - 14:00 | Karlovy Vary

Výroční konference EUREGIA EGRENSIS

Sdružení EUREGIO EGRENSIS působí ve středoevropském regionu v pohraniční oblasti mezi Bavorskem, Čechami (Karlovarským krajem), Saskem a Durynskem. Funguje v této oblasti již od roku 1993 a jeho členy jsou zástupci měst, obcí, byznysu, komor, školství a kultury. Pomáhají svým členům překonávat přeshraniční bariéry a připravovat a realizovat řadu přeshraničních projektů.

Na jeho výroční konferenci se pravidelně setkávají zástupci všech 3 částí EUREGIA EGRENSIS s představitelkami a představiteli veřejných institucí a diskutují na aktuální témata, která jsou relevantní pro jejich oblast. Letošní akce připomene výročí 20 let vstupu ČR do EU.

Letošní Výroční konference se koná v bavorském Wunsiedelu v Fichtelgebirgshalle v pátek 19. dubna. My u toho nebudeme chybět a využijeme pozvání na akci pro možnost představit se účastníkům akce a navázat kontakty s dalšími organizacemi z příhraničí. Setkáme se také s kolegyněmi ze saského EUROPE DIRECT Vogtland. https://www.euregioegrensis.de/EUROPE-DIRECT


Účast jen pro registrované. Událost také na FB