00 800 67 89 10 11

01. února 2024 00:00 - 30. dubna 2024 23:59 | Karlovy Vary

Soutěž - Můj hlas pro Evropu

Česko - slovenská soutěž k evropským volbám! Natoč video a soutěž o čtečku Kindle!

Volby do Evropského parlamentu jsou významnou příležitostí, jak každý Evropan může  jednou za 5 let projevit svůj názor na další směřování Evropské unie. V České republice volby proběhnou 7. - 8.června 2024. Naší soutěží, kterou jsme připravili ve spolupráci se všemi českými a slovenskými středisky EUROPE DIRECT, chceme volby připomenout všem, kteří sledují internet a sociální sítě a odměnit ty, kteří nám s tím pomohou.

V čem se soutěží?

Cílem soutěže je natočit krátké video a motivovat jím občany ČR a SR k aktivní účasti ve volbách. Soutěžící natočí video, ve kterém představí důvody své účasti v hlasování ve své zemi ve volbách do Evropského parlamentu. Délka videa musí být v rozmezí 60-90 sekund. Video musí být doplněno upoutávkou/recenzí pro sociální média v délce 10-15 sekund. Dvoučlenný tým musí být starší 18 let a sledovat některou ze stránek EUROPE DIRECT (nejlépe poblíž svého bydliště). Soutěžící se zaregistrují na platformě www.together.eu, kde jsou všechny aktuální informace k volbám, a zveřejní video na svém účtu na Instagramu nebo Facebooku. Označí svůj příspěvek všemi vyhlašovateli a hashtagy #VolbyEuCzSk, #eurovolby2024, #vyuzijsvujhlas, #TogetherEu 

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž běží od 1. února do 30. dubna 2024.

Ceny?

V každé zemi budou uděleny 3 ceny vybrané odbornou porotou a 4. cena bude udělena divákovi na základě počtu lajků videa zveřejněného na účtech sociálních médií Instagram nebo Facebook. Hlavní cenou za 1. místo pro vítězné týmy ze SR a ČR je čtečka Kindle pro každého člena týmu. Týmy na 2., 3. a 4. místě obdrží další zajímavé ceny. 

Více informací?

Podrobná pravidla a informace o pořadatelích a dalších podmínkách najdete v PDF souboru výše. 

Už se těšíme na Vaše videa označená @Eurocentrum Karlovy Vary Europe Direct Karlovy Vary!!!