00 800 67 89 10 11

23. května 2023 17:00 - 19:00 | České Budějovice

Erasmus Talks na Budějovickém Majálesu

Jedinečná talk show plná cestování, inspirace a zajímavých životních příběhů, do kterých zasáhl evropský program Erasmus+.

Chcete vědět více o tom, jaké jsou zkušenosti studentů, kteří se zúčastnili evropského programu Erasmus+? Neváhejte a zúčastněte se naší fascinující talk show! Erasmus Talks vám nabízí jedinečnou příležitost potkat se s lidmi, kteří se zúčastnili tohoto skvělého programu!

Jakým způsobem Erasmus ovlivnil jejich život a kariéru? Jaké jsou výhody a nevýhody života a studia v zahraničí? Jak se přizpůsobit novému prostředí? A to hlavní, pro koho je vůbec program Erasmus + určený a do jakých zemí se dá vycestovat?

 

Hosté:

  • Pavlína Macounová - zástupkyně Domu zahraniční spolupráce, se kterou si popovídáme obecně o programu Erasmus+, jeho výhodách i nevýhodách. A samozřejmě probereme i její osobní zkušenosti s Erasmem a dalšími programy
  • Anna Hrbková - studentka Pedagogické fakulty JČU, která vyrazila na Erasmus do Portugalska
  • Tomáš Havelka - student Bigy (Biskupské gymnázium České Budějovice), který využil možnosti vyrazit na Erasmus do Francie už na střední škole. 

 

Kdy: 23. 5. 2023 od 17:00

Kde: Biograf Kotva, Lidická 2110, České Budějovice

VSTUP ZDARMA!

 

Přijďte na talk show, která vás pobaví, inspiruje a možná i překvapí.

Hlavními organizátory akce jsou: informační středisko EUROPE DIRECT České Budějovice a Budějovický Majáles. Partnerem akce je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Eurodesk.